Střední škola Pohoda

Střední škola Pohoda je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, lyžařský kurz, bruslení a školní dvůr.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je informatika a výuka jazyků. Ve škole funguje školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Na Vinici 2244, Litoměřice.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Bc. Hana Simonová. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 416 797 334.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Pohoda
Střední škola Pohoda
Na Vinici 2244, Litoměřice, Ústecký
ŘeditelMgr. Bc. Hana Simonová
ZřizovatelMgr. Bc. Hana Simonová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce