Střední škola speciální Litvínov

Střední škola speciální Litvínov je v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, školní dvůr, hřiště a knihovna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a střední škola speciální Litvínov má zahradu. Střední škola speciální Litvínov má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá rukodělný kroužek, sport, keramika a informatika.

V zázemí školy je družina, školní klub a školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Šafaříkova 991, Litvínov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu a střední vzdělání s maturitou.

Město Litvínov je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola speciální Litvínov
Střední škola speciální Litvínov
Šafaříkova 991, Litvínov, Ústecký
ŘeditelMgr. Eva Sekyrková
ZřizovatelMěsto Litvínov
Typ zřizovateleObec
Zprávy školní inspekce