Střední škola technická

Střední škola technická je odborná škola, leží v rušné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, školní dvůr, hřiště, herna a knihovna.

Střední škola technická má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna praktického vyučování, učebna biologie a učebna chemie. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, keramika a výuka jazyků.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole. Adresa školy je Pražská 702, Chomutov. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem, střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání bez výučního listu.

Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 474 651 848.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola technická
Střední škola technická
Pražská 702, Chomutov, Ústecký
ŘeditelIng. Jiří Mladý
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce