Střední škola, Ústí nad Labem,

Střední škola, Ústí nad Labem, je jazyková škola, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, sportovní kurzy, zahraniční pobyt, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, posilovna a hřiště.

Specializované učebny jako například knihovna, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky a jazyková učebna. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport a výuka jazyků. Ve škole funguje školní jídelna.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Pařížská 15, Ústí nad Labem. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 475 209 058.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola, Ústí nad Labem,
Střední škola, Ústí nad Labem,
Pařížská 15, Ústí nad Labem, Ústecký
ŘeditelIng. Roman Jireš
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce