Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie

Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Specializované učebny jako například knihovna, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je zdravotnický kroužek a hudební výchova.

V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Františka Nohy 959, Rumburk. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Ústecký kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 412 332 516.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie
Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie
Františka Nohy 959, Rumburk, Ústecký
ŘeditelMgr. Ladislav Pokorný
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce