Vyšší odborná škola ekonomická

Vyšší odborná škola ekonomická je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Dětem škola poskytuje benefity: výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a knihovna. Pro sportující děti je ve škole bazén.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Vyšší odborná škola ekonomická má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, přírodovědný kroužek, zdravotnický kroužek a sport.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Zd. Fibicha 2778, Most. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 417 637 477.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Vyšší odborná škola ekonomická
Vyšší odborná škola ekonomická
Zd. Fibicha 2778, Most, Ústecký
ŘeditelIng. Jitka Hašková
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce