Základní škola speciální

Základní škola speciální je škola s všeobecným zaměřením, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, plavání, bruslení a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a součástí školy je zahrada. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště, hřiště, bazén a ledová plocha. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je turistický kroužek a informatika. V zázemí školy je družina a školní klub.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Šaldova 6, Litoměřice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu a střední vzdělání s maturitou. Ústecký kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Školní telefonní číslo je +420 416 735 073.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola speciální
Základní škola speciální
Šaldova 6, Litoměřice, Ústecký
ŘeditelMgr. Jan Preiss
ZřizovatelÚstecký kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce