Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, mezinárodní spolupráce se školami, hřiště a knihovna.

Učitelé jezdí s studenty na exkurze, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna praktického vyučování, učebna výtvarné výchovy a učebna hudební výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je keramika, literárně dramatický kroužek, hudební výchova a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Husova 537, Bojkovice. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Tuto školu zřizuje Česká kongregace sester dominikánek.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 572 642 302.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
Husova 537, Bojkovice, Zlínský
Webové stránkyCírkevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice
ŘeditelMgr. Jindřiška Beránková
ZřizovatelČeská kongregace sester dominikánek
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce