Gymnázium J.A.Komenského Uherský Brod

Gymnázium J.A.Komenského Uherský Brod je škola s všeobecným zaměřením, leží v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, výlety, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Gymnázium J.A.Komenského Uherský Brod má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, vyjíždí s studenty na školu v přírodě, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště, posilovna, ledová plocha a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici turistický kroužek, sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, tanečky, přírodovědný kroužek a technický kroužek. Ve škole funguje školní jídelna.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 169, Uherský Brod. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou.

Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 572 632 460.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium J.A.Komenského Uherský Brod
Gymnázium J.A.Komenského Uherský Brod
Komenského 169, Uherský Brod, Zlínský
Webové stránkyGymnázium J.A.Komenského Uherský Brod
ŘeditelRNDr. Jaroslav Krpal
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce