Gymnázium Otrokovice

Gymnázium Otrokovice je škola s všeobecným zaměřením, je v centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, sportovní kurzy a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Gymnázium Otrokovice má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a informatika.

Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je tř. Spojenců 907, Otrokovice. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 577 925 054.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Otrokovice
Gymnázium Otrokovice
tř. Spojenců 907, Otrokovice, Zlínský
Webové stránkyGymnázium Otrokovice
ŘeditelMgr. Ivo Kramář
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce