Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm

Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm je škola s všeobecným zaměřením, leží v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, herna a knihovna.

Učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, jazyková učebna, učebna informatiky, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, turistický kroužek, rukodělný kroužek a přírodovědný kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče.

Internet je dětem přístupný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 571 651 205.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
Koryčanské Paseky 1725, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
Webové stránkyGymnázium Rožnov pod Radhoštěm
ŘeditelRNDr. Alena Gallová
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce