Gymnázium Valašské Klobouky

Gymnázium Valašské Klobouky je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami a knihovna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Komenského 60, Valašské Klobouky. Střední škola dává vzdělání s maturitou.

Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 577 320 572.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Valašské Klobouky
Gymnázium Valašské Klobouky
Komenského 60, Valašské Klobouky, Zlínský
Webové stránkyGymnázium Valašské Klobouky
ŘeditelRNDr. Eva Cepková
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce