Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť je škola s všeobecným zaměřením, je v klidné části města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, výlety, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, školní dvůr a knihovna. Součástí školy je i hřiště, posilovna a sportoviště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna informatiky, učebna hudební výchovy, učebna zeměpisu, knihovna, učebna dějepisu, učebna výtvarné výchovy, učebna fyziky, jazyková učebna a učebna biologie.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je hudební výchova, přírodovědný kroužek, informatika, literárně dramatický kroužek, sport a výuka jazyků. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Lesní čtvrť 1364, Zlín. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 577 585 505.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Lesní čtvrť 1364, Zlín, Zlínský
Webové stránkyGymnázium Zlín - Lesní čtvrť
ŘeditelRNDr. Jan Chudárek
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce