MESIT střední škola

MESIT střední škola je v širším centru města a nabízí denní studium a kombinované studium a večerní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a střední škola má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole hřiště a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici zdravotnický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit navazující připravné kurzy. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Družstevní 818, Uherské Hradiště. Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu, střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem.

Zřizovatelem soukromé školy je MESIT holding. Hodnocení žáků probíhá známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Školní telefonní číslo je +420 572 433 620.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

MESIT střední škola
MESIT střední škola
Družstevní 818, Uherské Hradiště, Zlínský
Webové stránkyMESIT střední škola
ŘeditelMgr. František Mikulášek
ZřizovatelMESIT holding, a.s.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce