Obchodní akademie Kroměříž

Obchodní akademie Kroměříž je odborná škola, leží na periferii a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, knihovna a hřiště.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, střední škola pořádá exkurze a má zahradu. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i posilovna, sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna, učebna zeměpisu, učebna praktického vyučování a knihovna.

Děti mohou navštěvovat kroužky jako je informatika a sport. V zázemí školy je školní jídelna. Internet je dětem přístupný přes WiFi, přes WiFi, na počítačích ve škole a v učebnách informatiky. Adresa školy je Obvodová 3503, Kroměříž. Střední vzdělání je zakončeno maturitní zkouškou a po jejím úspěšném absolvování dostane student maturitní vysvědčení.

Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 573 341 639.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Obchodní akademie Kroměříž
Obchodní akademie Kroměříž
Obvodová 3503, Kroměříž, Zlínský
Webové stránkyObchodní akademie Kroměříž
ŘeditelPhDr. Mojmír Šemnický, MBA
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce