Střední odborné učiliště Valašské Klobouky

Střední odborné učiliště Valašské Klobouky je odborná škola, leží na periferii a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště, herna a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Střední odborné učiliště Valašské Klobouky má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a posilovna.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna informatiky a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, tanečky, rukodělný kroužek, přírodovědný kroužek, keramika, turistický kroužek, zdravotnický kroužek a informatika.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Brumovská 456, Valašské Klobouky.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 577 006 452.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
Brumovská 456, Valašské Klobouky, Zlínský
Webové stránkyStřední odborné učiliště Valašské Klobouky
ŘeditelMgr. Přemysl Jaroš
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce