Střední pedagogická škola Kroměříž

Střední pedagogická škola Kroměříž je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, besídky, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, lyžařský kurz a knihovna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je posilovna a sportoviště.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti. Střední pedagogická škola Kroměříž má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Specializované učebny jako například učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy, knihovna, učebna informatiky a jazyková učebna. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je 1. máje 221, Kroměříž. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Školní telefonní číslo je +420 571 428 731.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední pedagogická škola Kroměříž
Střední pedagogická škola Kroměříž
1. máje 221, Kroměříž, Zlínský
Webové stránkyStřední pedagogická škola Kroměříž
ŘeditelMgr. Jana Vítková
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce