Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr a knihovna.

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna a hřiště. Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna praktického vyučování, učebna fyziky a učebna výtvarné výchovy. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, keramika, hudební výchova, technický kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola dělá pro děti navazující připravné kurzy. Přístup na internet je možný přes WiFi, v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je Máchova 628, Valašské Meziříčí. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola dává možnost zažádat si o studijní stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 571 615 280.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí
Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí
Máchova 628, Valašské Meziříčí, Zlínský
Webové stránkyStřední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí
ŘeditelIng. Jindra Mikuláštíková
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce