Střední průmyslová škola strojnická Vsetín

Střední průmyslová škola strojnická Vsetín je odborná škola, leží v klidné části města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, sportovní den, výlety, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, hřiště, knihovna a školní dvůr.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Střední průmyslová škola strojnická Vsetín má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna, učebna praktického vyučování a učebna chemie. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, technický kroužek a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Pod Strání 1776, Vsetín. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 571 428 910.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
Pod Strání 1776, Vsetín, Zlínský
Webové stránkyStřední průmyslová škola strojnická Vsetín
ŘeditelIng. Miroslav Václavík
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce