Střední průmyslová škola Uherský Brod

Střední průmyslová škola Uherský Brod je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, bruslení, hřiště, školní dvůr a knihovna.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Střední průmyslová škola Uherský Brod má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika a technický kroužek.

V zázemí školy je školní jídelna. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Nivnická 1781, Uherský Brod. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Žáci mají možnost získat stipendium, pokud splní podmínky školy. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 572 634 901.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola Uherský Brod
Střední průmyslová škola Uherský Brod
Nivnická 1781, Uherský Brod, Zlínský
Webové stránkyStřední průmyslová škola Uherský Brod
ŘeditelPaedDr. Rostislav Šmíd
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce