Střední průmyslová škola Zlín

Střední průmyslová škola Zlín je odborná škola, je v centru města a poskytuje denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava a střední škola pořádá exkurze. Střední průmyslová škola Zlín má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Specializované učebny jako například knihovna, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, výuka jazyků, technický kroužek a informatika. V zázemí školy je školní jídelna. Škola dělá pro děti připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je tř. Tomáše Bati 4187, Zlín. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou. Školní telefonní číslo je +420 577 005 311.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední průmyslová škola Zlín
Střední průmyslová škola Zlín
tř. Tomáše Bati 4187, Zlín, Zlínský
ŘeditelIng. Radomír Nedbal
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce