Střední škola cestovního ruchu,

Střední škola cestovního ruchu, je jazyková škola, leží v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem a lyžařský kurz. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna praktického vyučování a učebna informatiky.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a žáci absolvují se školou exkurze na různá místa. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport a výuka jazyků.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je U Kantorka 406, Rožnov pod Radhoštěm. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Naděžda Pavlíková. Hodnocení žáků probíhá známkou.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 571 648 007.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola cestovního ruchu,
Střední škola cestovního ruchu,
U Kantorka 406, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
Webové stránkyStřední škola cestovního ruchu,
ŘeditelIng. Jolana Stephanie Marcondes
ZřizovatelMgr. Naděžda Pavlíková
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce