Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Střední škola gastronomie a obchodu Zlín je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a plavání.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, posilovna, sportovní areál a bazén.

Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky. Adresa školy je Štefánikova 3015, Zlín.

Škola poskytuje žákům střední vzdělání bez výučního listu, střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 577 210 084.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola gastronomie a obchodu Zlín
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín
Štefánikova 3015, Zlín, Zlínský
Webové stránkyStřední škola gastronomie a obchodu Zlín
ŘeditelMgr. Ivan Kovář
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce