Střední škola hotelová Zlín

Střední škola hotelová Zlín je odborná škola, je v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami a lyžařský kurz.

Střední škola hotelová Zlín má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, hřiště, bazén a posilovna.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče a navazující připravné kurzy. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Dřevnická 1788, Zlín. Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Baltaci. Ve škole se hodnotí známkou. Škole se hradí poplatek za studium. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 577 210 750.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola hotelová Zlín
Střední škola hotelová Zlín
Dřevnická 1788, Zlín, Zlínský
Webové stránkyStřední škola hotelová Zlín
ŘeditelMgr. Kateřina Ordáňová
ZřizovatelBaltaci, a.s.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce