Střední škola informatiky

Střední škola informatiky je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, hřiště a knihovna.

Střední škola informatiky má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy a pořádá exkurze. Střední škola informatiky má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště, posilovna a bazén.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika a technický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi.

Adresa školy je Školní 1610, Rožnov pod Radhoštěm. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 571 752 310.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola informatiky
Střední škola informatiky
Školní 1610, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
ŘeditelMgr. Miroslav Trefil
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce