Střední škola Kostka

Střední škola Kostka je jazyková škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a plavání.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, učitelé jezdí s studenty na exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a rukodělný kroužek. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, přes WiFi, na počítačích ve škole a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Pod Pecníkem 1666, Vsetín. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je PaedDr. Karel Kostka. Ve škole se hodnotí známkou. Škole se hradí poplatek za studium, ale škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 571 415 832.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Kostka
Střední škola Kostka
Pod Pecníkem 1666, Vsetín, Zlínský
Webové stránkyStřední škola Kostka
ŘeditelPaedDr. Karel Kostka, MBA, Ph.D.
ZřizovatelPaedDr. Karel Kostka
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce