Střední škola obchodně technická

Střední škola obchodně technická je odborná škola, leží v centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání a bruslení.

Střední škola obchodně technická má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Součástí školy je i hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, hudební výchova a informatika.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je nám. T. G. Masaryka 1279, Zlín. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně.

Ve škole se hodnotí známkou. Škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 576 037 216.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola obchodně technická
Střední škola obchodně technická
nám. T. G. Masaryka 1279, Zlín, Zlínský
Webové stránkyStřední škola obchodně technická
ŘeditelMgr. Pavel Holman
ZřizovatelUniverzita Tomáše Bati ve Zlíně
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce