Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Střední škola oděvní a služeb Vizovice je odborná škola, je v klidné části města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a školní dvůr.

Střední škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a střední škola oděvní a služeb Vizovice má zahradu. Střední škola oděvní a služeb Vizovice má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Součástí školy je i sportoviště a posilovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, tanečky, výuka jazyků, rukodělný kroužek, keramika, hudební výchova a literárně dramatický kroužek.

Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Tyršova 874, Vizovice. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy.

Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 577 599 311.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola oděvní a služeb Vizovice
Střední škola oděvní a služeb Vizovice
Tyršova 874, Vizovice, Zlínský
Webové stránkyStřední škola oděvní a služeb Vizovice
ŘeditelMgr. Eva Solnařová
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce