Střední škola podnikatelská

Střední škola podnikatelská je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a dálkové studium. Výhody: bezbariérový přístup, stipendium, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, knihovna a školní dvůr.

Střední škola podnikatelská má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Specializované učebny jako například učebna informatiky a jazyková učebna.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá informatika, sport a rukodělný kroužek. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Tovačovského 337, Kroměříž.

Střední škola dává vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je DZC. Hodnocení žáků probíhá známkou. Rodiče dětí platí školné, ale škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 573 343 942.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola podnikatelská
Střední škola podnikatelská
Tovačovského 337, Kroměříž, Zlínský
Webové stránkyStřední škola podnikatelská
ŘeditelMgr. David Martinek
ZřizovatelDZC, spol.s r.o.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce