Střední škola průmyslová

Střední škola průmyslová je odborná škola, leží v centru města a nabízí denní studium a večerní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna.

Zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Součástí školy je i sportoviště, posilovna a sportovní areál. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, výuka jazyků, technický kroužek a zdravotnický kroužek. V zázemí školy je školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Kollárova 617, Uherské Hradiště. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s maturitou a střední vzdělání s výučním listem. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Škola nabízí stipendium. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 572 433 911.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola průmyslová
Střední škola průmyslová
Kollárova 617, Uherské Hradiště, Zlínský
Webové stránkyStřední škola průmyslová
ŘeditelIng. Jaroslav Zatloukal
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce