Střední škola služeb

Střední škola služeb je odborná škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium a dálkové studium. Výhody: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, lyžařský kurz, plavání a školní dvůr. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

Střední škola služeb má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Štěpnická 1156, Uherské Hradiště. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Miroslava Podivinská. Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 572 561 140.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola služeb
Střední škola služeb
Štěpnická 1156, Uherské Hradiště, Zlínský
Webové stránkyStřední škola služeb
ŘeditelIng. Miroslava Podivinská
ZřizovatelIng. Miroslava Podivinská
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce