Střední škola Uherské Hradiště

Střední škola Uherské Hradiště je odborná škola, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, hřiště, knihovna a školní dvůr.

Střední škola Uherské Hradiště má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, jazyková učebna, knihovna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport, informatika, výuka jazyků, literárně dramatický kroužek a technický kroužek.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, přes WiFi a na počítačích ve škole. Adresa školy je Nádražní 22, Uherské Hradiště. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy.

Ve škole se hodnotí známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 572 552 660.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola Uherské Hradiště
Střední škola Uherské Hradiště
Nádražní 22, Uherské Hradiště, Zlínský
Webové stránkyStřední škola Uherské Hradiště
ŘeditelIng. Jiří Durďák
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce