Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm je odborná škola, leží v širším centru města a nabízí denní studium. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, plavání, hřiště, knihovna a školní dvůr.

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, pořádá exkurze a má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Pro sportující děti je ve škole sportoviště a hřiště.

Specializované učebny jako například učebna biologie, učebna chemie, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport. V zázemí školy je školní jídelna a školní hospodářství.

Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je nábř. Dukelských hrdinů 570, Rožnov pod Radhoštěm. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou.

Škola nabízí stipendium. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 571 654 390.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
nábř. Dukelských hrdinů 570, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
ŘeditelIng. Jaroslav Mandula
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce