Střední zdravotnická škola a

Střední zdravotnická škola a je odborná škola, leží na periferii a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, sportovní kurzy, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a střední škola pořádá exkurze. Střední zdravotnická škola a má tělocvičnu, kde studenti sportují v hodinách tělocviku.

Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště, posilovna a hřiště. Ve škole jsou specializované učebny, například knihovna, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna a učebna praktického vyučování. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, rukodělný kroužek, literárně dramatický kroužek, zdravotnický kroužek a informatika.

Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy pro uchazeče. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Broučkova 372, Zlín. Škola poskytuje žákům střední vzdělání s výučním listem a střední vzdělání s maturitou.

Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 577 008 111.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola a
Střední zdravotnická škola a
Broučkova 372, Zlín, Zlínský
Webové stránkyStřední zdravotnická škola a
ŘeditelMgr. Hynek Steska
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce