Střední zdravotnická škola Kroměříž

Střední zdravotnická škola Kroměříž je odborná škola, je v klidné části města a poskytuje denní studium a večerní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz a knihovna. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s studenty na exkurze. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, knihovna a učebna praktického vyučování.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika a výuka jazyků. Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Albertova 4261, Kroměříž. Střední škola dává vzdělání s maturitou.

Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 573 339 576.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Střední zdravotnická škola Kroměříž
Střední zdravotnická škola Kroměříž
Albertova 4261, Kroměříž, Zlínský
Webové stránkyStřední zdravotnická škola Kroměříž
ŘeditelPhDr. Ludmila Hanáková
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce