Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž je škola s všeobecně přírodovědným zaměřením, leží v klidné části města a nabízí denní studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, stáže ve spolupracujících firmách, mezinárodní spolupráce se školami, lyžařský kurz, školní dvůr, hřiště a knihovna.

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a studenti si mohou hrát na školní zahradě.

Studenti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a posilovna. Ve škole jsou specializované učebny, například jazyková učebna, knihovna, učebna praktického vyučování, učebna biologie, učebna chemie a učebna informatiky.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, tanečky, přírodovědný kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek. Ve škole funguje školní jídelna.

Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Koperníkova 1429, Kroměříž. Škola poskytuje střední vzdělání s maturitou. Zlínský kraj je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá známkou.

Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 573 338 932.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Koperníkova 1429, Kroměříž, Zlínský
Webové stránkyTauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
ŘeditelMgr. Blažena Kubíčková
ZřizovatelZlínský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce