Akademie - Vyšší odborná škola

Akademie - Vyšší odborná škola je ekonomická škola, je v širším centru města a poskytuje denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, stáže ve spolupracujících firmách, výlety, sportovní den, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, knihovna, školní dvůr a ubytování.

Žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Ve škole jsou specializované učebny, například jazyková učebna a učebna informatiky. Ve škole funguje školní jídelna. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, v učebnách informatiky a přes WiFi.

Adresa školy je Sázavská 547, Světlá nad Sázavou. Kraj Vysočina je zřizovatelem této školy. Rodiče dětí platí školné. Škola ovšem dává možnost získat stipendium pro žáky. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 569 452 441.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Akademie - Vyšší odborná škola
Akademie - Vyšší odborná škola
Sázavská 547, Světlá nad Sázavou, Vysočina
Webové stránkyAkademie - Vyšší odborná škola
ŘeditelIng. Jindřich Vodička
ZřizovatelKraj Vysočina
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce