GOODWILL - vyšší odborná škola

GOODWILL - vyšší odborná škola je škola se zaměřením na cestovní ruch, je v širším centru města a poskytuje denní studium a kombinované studium. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, stáže ve spolupracujících firmách, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, knihovna a ubytování.

GOODWILL - vyšší odborná škola má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, pořádá exkurze a studenti si mohou hrát na školní zahradě. Specializované učebny jako například učebna informatiky. Ve škole funguje školní jídelna. Děti mohou navštívit připravné kurzy.

Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, přes WiFi a v učebnách informatiky. Adresa školy je Prokopa Holého 400, Frýdek-Místek. Zřizovatelem soukromé školy je EDUCATION UNIVERZUM a. s.. Vzdělání na této škole je placené, ale škola nabízí stipendium.

Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 558 633 822.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

GOODWILL - vyšší odborná škola
GOODWILL - vyšší odborná škola
Prokopa Holého 400, Frýdek-Místek, Moravskoslezský
Webové stránkyGOODWILL - vyšší odborná škola
ŘeditelRNDr. Kamila Slováková
ZřizovatelEDUCATION UNIVERZUM a. s.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce