Vyšší odborná škola zdravotnická

Vyšší odborná škola zdravotnická je zdravotnická škola, leží v centru města a nabízí denní studium. Dětem škola poskytuje benefity: vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, stipendium, stáže ve spolupracujících firmách, sportovní den, výlety, spolupráce s firmami, exkurce do spolupracujících firem, mezinárodní spolupráce se školami, knihovna, školní dvůr a ubytování.

Vyšší odborná škola zdravotnická má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a součástí školy je zahrada.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a knihovna. Ve škole funguje školní jídelna. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, na počítačích ve škole, v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je B. Němcové 482, Mladá Boleslav.

Středočeský kraj je zřizovatelem této školy. Vzdělání na této škole je placené, ale škola nabízí stipendium. Školní telefonní číslo je +420 326 327 144.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Vyšší odborná škola zdravotnická
Vyšší odborná škola zdravotnická
B. Němcové 482, Mladá Boleslav, Středočeský
ŘeditelMgr. Ladislava Ulrychová
ZřizovatelStředočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce