Česko Britská Základní Škola

Česko Britská Základní Škola je jazyková škola, je v klidné části města a děti chodí na 1. stupeň. Výhody: besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, plavání, hřiště a knihovna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a sportovní areál.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze, vyjíždí s dětmi na školu v přírodě a součástí školy je zahrada. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

Specializované učebny jako například jazyková učebna, knihovna a učebna hudební výchovy. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek, tanečky, přírodovědný kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek.

V zázemí školy je družina. Na škole je pro děti logoped, školní psycholog, speciální pedagog, školní metodik prevence, asistent pedagoga a výchovný poradce. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je K Lesu 558, Praha 4 - Kamýk.

Zřizovatelem soukromé školy je Mgr. Daniela Tykačová. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 226 096 200.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Česko Britská Základní Škola
Česko Britská Základní Škola
K Lesu 558, Praha 4 - Kamýk, Praha
ŘeditelMgr. Petra O'Leary
ZřizovatelMgr. Daniela Tykačová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce