EDUCAnet - gymnázium

EDUCAnet - gymnázium je jazyková škola, je v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, výuka v cizím jazyce, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr a knihovna. Pro sportující děti je ve škole sportoviště, hřiště a sportovní areál.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Specializované učebny jako například učebna chemie, učebna informatiky a knihovna. V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, přírodovědný kroužek, technický kroužek a turistický kroužek.

V zázemí školy je družina a školní klub. Dětem pomáhá a radí logoped, speciální pedagog, školní metodik prevence a výchovný poradce. Internet je dětem přístupný přes WiFi. Adresa školy je Roztylská 1860/1, Chodov, Praha 4. Zřizovatelem soukromé školy je EDUCAnet.

Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Vzdělání na této škole je placené. Školní telefonní číslo je +420 774 073 339.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

EDUCAnet - gymnázium
EDUCAnet - gymnázium
Roztylská 1860/1, Chodov, Praha 4, Praha
Webové stránkyEDUCAnet - gymnázium
ŘeditelMgr. Jakub Pour, MBA
ZřizovatelEDUCAnet, a.s.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce