Základní škola Duhovka

Základní škola Duhovka je jazyková škola, leží v širším centru města a na škole je 1. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání, hřiště a herna. Součástí školy je i sportoviště a hřiště. Specializované učebny jako například knihovna a učebna výtvarné výchovy.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a základní škola Duhovka má zahradu.

Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, výuka jazyků, rukodělný kroužek, přírodovědný kroužek, keramika, hudební výchova a technický kroužek. V zázemí školy je družina a školní jídelna.

Na škole je pro děti školní psycholog, speciální pedagog a asistent pedagoga. Přístup na internet je možný na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Nad Kajetánkou 134, Praha 6 - Břevnov. Zřizovatelem soukromé školy je DUHOVKA GROUP a.s..

Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně. Vzdělání na této škole je placené. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 220 303 821.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Duhovka
Základní škola Duhovka
Nad Kajetánkou 134, Praha 6 - Břevnov, Praha
ŘeditelRNDr. Jindřich Kitzberger
ZřizovatelDUHOVKA GROUP a.s.
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce