Základní škola Klíček

Základní škola Klíček je v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, besídky, výlety, mezinárodní spolupráce se školami, plavání, lyžařský kurz a knihovna. Specializované učebny jako například učebna informatiky a učebna výtvarné výchovy.

Základní škola Klíček má ve své blízkosti zastávku městské hromadné dopravy, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, pořádá exkurze a součástí školy je zahrada. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku.

V rámci mimoškolních aktivit je pro žáky k dispozici literárně dramatický kroužek, sport, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, tanečky, přírodovědný kroužek, turistický kroužek a rukodělný kroužek. V zázemí školy je družina. Na škole je pro děti speciální pedagog, asistent pedagoga, školní metodik prevence a výchovný poradce.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Donovalská 44, Praha 4 - Chodov. Zřizovatelem soukromé školy je Sdružení příznivců netradiční školy. Ve škole se hodnotí slovně a známkou.

Vzdělání na této škole je placené. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 272 932 631.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Klíček
Základní škola Klíček
Donovalská 44, Praha 4 - Chodov, Praha
ŘeditelMgr. David Havelka
ZřizovatelSdružení příznivců netradiční školy
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce