Základní škola při Psychiatrické nemocnici Bohnice

Základní škola při Psychiatrické nemocnici Bohnice je v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, výlety, sportovní den, besídky, mezinárodní spolupráce se školami a hřiště. Škola podporuje děti ve sportování, k dispozici jim je sportoviště, hřiště a sportovní areál.

Nedaleko školy je zastávka městské hromadné dopravy, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, pořádá exkurze a základní škola při Psychiatrické nemocnici Bohnice má zahradu. Děti sportují během hodin tělocviku v tělocvičně.

Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky. V zázemí školy je družina a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí výchovný poradce, školní metodik prevence, speciální pedagog a asistent pedagoga. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi.

Adresa školy je Ústavní 91, Praha 8 - Bohnice. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Hodnocení žáků probíhá slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 283 851 898.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola při Psychiatrické nemocnici Bohnice
Základní škola při Psychiatrické nemocnici Bohnice
Ústavní 91, Praha 8 - Bohnice, Praha
ŘeditelMgr. Kamila Svobodová
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce