Základní škola Střední odborná škola, pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27

Základní škola Střední odborná škola, pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27 je škola pro sluchově postižené, je v centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, herna a knihovna. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna biologie, učebna chemie, učebna fyziky, učebna informatiky, jazyková učebna, učebna dějepisu, učebna zeměpisu, knihovna, učebna hudební výchovy, učebna výtvarné výchovy a učebna praktického vyučování.

Základní škola se nachází nedaleko stanice MHD, zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti a pořádá exkurze. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá sport a keramika.

V zázemí školy je družina a školní jídelna. Na škole je pro děti asistent pedagoga, logoped, školní psycholog, speciální pedagog, školní metodik prevence a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Ječná 27, Praha 2. Hlavní město Praha je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 224 942 153.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Střední odborná škola, pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27
Základní škola Střední odborná škola, pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27
Ječná 27, Praha 2, Praha
Webové stránkyZákladní škola Střední odborná škola, pro sluchově postižené, Praha 2, Ječná 27
ŘeditelPhDr. Bc. Olga Maierová
ZřizovatelHlavní město Praha
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce