Základní škola Veselá

Základní škola Veselá leží v centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami, plavání a lyžařský kurz. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna hudební výchovy a učebna výtvarné výchovy. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika, výuka jazyků, keramika, hudební výchova, literárně dramatický kroužek a tanečky.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci a učitelé jezdí s dětmi na exkurze. V zázemí školy je družina, školní klub a školní jídelna. Dětem pomáhá a radí asistent pedagoga a výchovný poradce.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky a přes WiFi. Adresa školy je Soukenická 10, Praha 1. Tuto školu zřizuje Arcibiskupství pražské. Ve škole se hodnotí známkou. Školní telefonní číslo je +420 222 316 600.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola Veselá
Základní škola Veselá
Soukenická 10, Praha 1, Praha
Webové stránkyZákladní škola Veselá
ŘeditelMgr. Jana Válková
ZřizovatelArcibiskupství pražské
Typ zřizovateleCírkev
Zprávy školní inspekce