Základní škola

Základní škola leží v centru města a děti chodí na 1. stupeň a 2. stupeň. Dětem škola poskytuje benefity: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, mezinárodní spolupráce se školami a školní dvůr. Součástí školy je i bazén. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky, učebna praktického vyučování a učebna výtvarné výchovy.

Učitelé jezdí s dětmi na exkurze a děti si mohou hrát na školní zahradě. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Na škole je pro děti speciální pedagog, asistent pedagoga, výchovný poradce a logoped. Internet je dětem přístupný v učebnách informatiky a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Neulingerova 108, Dačice. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 384 420 274.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola
Základní škola
Neulingerova 108, Dačice, Jihočeský
Webové stránkyZákladní škola
ŘeditelMgr. Martin Kotrba
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce