Základní škola

Základní škola leží v klidné části města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: bezbariérový přístup, autobusová zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání, školní dvůr, hřiště a herna. Součástí školy je i sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna informatiky a učebna praktického vyučování.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa, žáci jezdí každoročně na školu v přírodě a děti si mohou hrát na školní zahradě.

Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. Děti mohou navštěvovat kroužky jako je sport, informatika a rukodělný kroužek. Ve škole funguje družina a školní jídelna. Na škole je pro děti asistent pedagoga a výchovný poradce. Škola poskytuje přístup na internet v učebnách informatiky, přes WiFi a na počítačích ve škole.

Adresa školy je Nové Město 228, Trhové Sviny. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou hodnoceni slovně a známkou. Do školy se dovoláte na telefonním čísle +420 386 322 726.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola
Základní škola
Nové Město 228, Trhové Sviny, Jihočeský
ŘeditelMgr. Ivanka Šťastná
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce