Základní škola

Základní škola je speciální škola, je v širším centru města a na škole je 1. stupeň a 2. stupeň. Výhody: bezbariérový přístup, vlaková zastávka v blízkosti, autobusová zastávka v blízkosti, výlety, sportovní den, školní dvůr a herna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště. Ve škole jsou specializované učebny, například učebna praktického vyučování, knihovna a učebna informatiky.

Zajímavé jsou pro žáky projektové dny, během kterých získají nové vědomosti, žáci absolvují se školou exkurze na různá místa a základní škola má zahradu. Součástí školy je i tělocvična pro výuku tělocviku. V zázemí školy je družina. Dětem pomáhá a radí asistent pedagoga, výchovný poradce a školní metodik prevence.

Škola poskytuje přístup na internet přes WiFi, v učebnách informatiky a na počítačích ve škole. Adresa školy je nám. 5. května 104, Vodňany. Jihočeský kraj je zřizovatelem této školy. Žáci jsou za své studijní výkony hodnoceni slovně a známkou.

Školní telefonní číslo je +420 383 382 624.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Základní škola
Základní škola
nám. 5. května 104, Vodňany, Jihočeský
ŘeditelMgr. Šárka Piklová
ZřizovatelJihočeský kraj
Typ zřizovateleKraj
Zprávy školní inspekce