Soukromá základní škola Lesná

Soukromá základní škola Lesná leží v klidné části města a děti chodí na 1. stupeň. Výhody, které škola poskytuje žákům: vlaková zastávka v blízkosti, besídky, výlety, sportovní den, lyžařský kurz, plavání, bruslení, školní dvůr, hřiště a herna. Škola nabízí dětem sportovní vyžití. Ve škole je sportoviště a hřiště.

V blízkosti školy je městská hromadná doprava, zajímavým zpestřením jsou pro žáky projektové dny, během kterých se naučí nové věci, základní škola pořádá exkurze a žáci jezdí každoročně na školu v přírodě. Soukromá základní škola Lesná má tělocvičnu, kde děti sportují v hodinách tělocviku.

Ve volném čase mohou děti chodit na kroužky, které škola pořádá. Během školního roku probíhá informatika, literárně dramatický kroužek, keramika, sport, výuka jazyků a hudební výchova. V zázemí školy je družina. Dětem pomáhá a radí výchovný poradce a školní metodik prevence.

Přístup na internet je možný v učebnách informatiky, na počítačích ve škole a přes WiFi. Adresa školy je Janouškova 577/2, Brno. Zřizovatelem soukromé školy je Ing. Dagmar Dostálová. Ve škole se hodnotí slovně a známkou. Pokud potřebujete zavolat do školy, volejte na telefonní číslo +420 548 520 940.

Nenašli jste, co jste hledali? Můžete přejít na seznam všech škol, mateřských škol, základních škol nebo středních škol.

Soukromá základní škola Lesná
Soukromá základní škola Lesná
Janouškova 577/2, Brno, Jihomoravský
Webové stránkySoukromá základní škola Lesná
ŘeditelMgr. Anna Macková
ZřizovatelIng. Dagmar Dostálová
Typ zřizovatelePrivátní sektor
Zprávy školní inspekce